Viso rezultatų: Žiūrėti visus
lt
en
En

Veiklos sritys

Rekomendacijos projektavimo paslaugų techninei užduočiai

ES fondų investicijos 2014-2020 m.
Paskelbtas:
2018-06-01
Tipas:
Pavyzdiniai dokumentai
Rūšis:
Pirkimų priežiūra

Šis dokumentas – Statinio projektavimo techninė užduotis (techninė specifikacija) – yra Viešųjų pirkimų tarnybos parengtų ir 2017-12-22 paskelbtų Projektavimo paslaugų pirkimo gairių papildyta ir pritaikyta 3 priedo pavyzdinė forma.

Centrinės projektų valdymo agentūros specialistai ją papildė ir rekomenduoja naudoti jos administruojamuose ES fondų investicijų programos projektuose, įgyvendinant atitinkamus statybos investicijų projektus ir užsakant statinio projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugas.

Visa reikiama informacija (konkretūs duomenys ir pasirinkimai) turi būti pateikiama Statinio projektavimo techninės užduoties (techninė specifikacijos) reikalavimų stulpelyje. Šios užduoties formos pavyzdyje pateikiami su eilutės pavadinimu susiję komentarai, pastabos, nuorodos ir rekomendacijos. Tai yra informacinė medžiaga užsakovui, kuris gali apsvarstyti ir pasirinkti, kokius reikalavimus nurodyti priklausomai nuo konkrečios statybos investicijų projekto situacijos, arba įtraukti papildomas sąlygas ir reikalavimus, kad būtų atsižvelgta į ypatingus konkretaus projekto atvejus arba aplinkybes.

Palikti atsiliepimą
En