Viso rezultatų: Žiūrėti visus
lt
en
En

Veiklos sritys

Centrinės projektų valdymo agentūros komunikacijos kampanija „Aš toks, kaip ir tu. Ne iš kitos planetos“ pateko į geriausių socialinės komunikacijos kampanijų Baltijos šalyse finalą.

Centrinės projektų valdymo agentūros komunikacijos kampanija „Aš toks, kaip ir tu. Ne iš kitos...

Tarptautiniame Baltijos šalių komunikacijos konkurse „Mi:t&links. Baltic Communication Awards 2023“ Centrinės projektų valdymo agentūros komunikacijos kampanija „Aš toks kaip ir tu. Ne iš kitos planetos“ socialinės komunikacijos kampanijų kategorijoje pateko į finalą, kuris vyks kovo 10 d. Rygoje.

Komunikacijos kampanija „Aš toks, kaip ir tu. Ne iš kitos planetos“, finansuota Europos socialinio fondo lėšomis, vyko 2022 m. rugsėjo – gruodžio mėn. Ją sėkmingai įgyvendinti padėjo integruotos reklamos agentūra „Idea prima“. Kampanijos metu buvo skatinamas visuomenės suvokimas, kad globoti tėvų netekusius vaikus yra kilnu ir prasminga bei siekta keisti neigiamas nuostatas dėl globojamų vaikų integracijos į visuomenę. Taip pat didelis dėmesys skirtas parodyti, jog vaikai, kuriems reikia globos, yra tokie pat kaip ir visi. Jiems reikalinga meilė, tikėjimas ir abipusis ryšys ieškant namų, kuriuose būtų laukiami. Per įvairias viešinimo priemones visuomenė net tik supažindinta su problemomis ar stigmomis, su kuriomis susiduria vaikai netekę globos, bet ir buvo patariama, kaip šiuos vaikus būtų galima priimti į savo pasaulį.

Kviečiame susipažinti su komunikacijos kampanijos „Aš toks, kaip ir tu. Ne iš kitos planetos“ klipu:

Palikti atsiliepimą
En