Viso rezultatų: Žiūrėti visus
lt
en
En

Veiklos sritys

CPVA komunikacijos kampanijai „Aš toks, kaip ir tu. Ne iš kitos planetos“ – tarptautinio konkurso laurai

CPVA komunikacijos kampanijai „Aš toks, kaip ir tu. Ne iš kitos planetos“ – tarptautinio konkurso...

Tarptautiniame Baltijos šalių komunikacijos konkurse „Mi:t&links. Baltic Communication Awards 2023“ Centrinės projektų valdymo agentūros (CPVA) kartu su komunikacijos agentūra „Idea Prima“ įgyvendinta kampanija „Aš toks, kaip ir tu. Ne iš kitos planetos“ laimėjo 3 vietą socialinės komunikacijos kampanijų kategorijoje.

Kampanijos metu buvo skatinamas visuomenės suvokimas, kad globoti tėvų netekusius vaikus yra kilnu ir prasminga bei siekta keisti neigiamas nuostatas dėl globojamų vaikų integracijos į visuomenę. Taip pat didelis dėmesys skirtas parodyti, jog vaikai, kuriems reikia globos, yra tokie pat kaip ir visi. Projektas finansuotas Europos socialinio fondo lėšomis.

Konkursas „Mi:t&Links. Baltic Communication Awards 2023“ tai vienas svarbiausių Baltijos šalių komunikacijos industrijos renginių, organizuojamas jau devintus metus iš eilės. Konkursą organizuoja Latvijos komunikacijos agentūra (LaKA) bendradarbiaujant su komunikacijos agentūra „Public ID“. Pagrindinis konkurso tikslas – suteikti galimybę komunikacijos industrijos atstovams pasidalinti sėkmingiausius praėjusių metų darbais ir semtis įkvėpimo iš kitų, taip pat pasidžiaugti geriausiomis komunikacijos idėjomis bei kampanijomis.

Palikti atsiliepimą
En