Viso rezultatų: Žiūrėti visus
lt
en
Pradžia
En

Veiklos sritys

„ES investicijos – paprastai“ kviečia susipažinti su svarbiausiomis ES investicijų programų temomis ir klausimais kitaip

„ES investicijos – paprastai“ kviečia susipažinti su svarbiausiomis ES investicijų programų...

Centrinė projektų valdymo agentūra (CPVA), jau dvidešimt metų administruojanti viešųjų investicijų projektus, pristato Lietuvos visuomenei informacinių filmukų seriją apie Europos Sąjungos investicijų programas „ES investicijos – paprastai“.

Centrinė projektų valdymo agentūra kviečia visus, besidominčius ES investicijų programomis, susipažinti su pagrindinėmis temomis bei pokyčiais, tikslais, kurie svarbūs šiame periode. Naująją informavimo priemonę - „ES investicijos paprastai“ - sudarys apie 7-8 informaciniai klipai, kurie palies svarbiausias sritis ir atsakys į dažniausiai užduodamus klausimus apie ES investicijų programas.

Kuo skiriasi ES investicijos nuo plano „Naujos kartos Lietuva“, koks yra projekto įgyvendinimo procesas, kas gali teikti projekto įgyvendinimo planus ar ką reikia žinoti apie projekto viešinimą – tai tik kelios temos, kurias išvysite jau netrukus.

Šiandien „ES investicijos paprastai“ startuoja su pirmuoju klipu apie ES investicijų programą ir planą „Naujos kartos Lietuva“:

Palikti atsiliepimą
En