Viso rezultatų: Žiūrėti visus
lt
en
En

Veiklos sritys

SVVP ir VSF 2021–2027 m. programų pareiškėjams ir projektų vykdytojams: parengtas komunikacijos vadovas

SVVP ir VSF 2021–2027 m. programų pareiškėjams ir projektų vykdytojams: parengtas komunikacijos...

Kodėl planuojant ir įgyvendinant projektus reikalinga komunikacija? Kokios informavimo apie projektą priemonės yra privalomos? Ką pasiimti į laukiančią komunikacijos misiją ir kodėl? 

Tokie ir panašūs klausimai kyla pareiškėjams bei projektų vykdytojams, įgyvendinantiems projektus, finansuojamus Sienų valdymo ir vizų politikos finansinės paramos priemonės, įtrauktos į Integruoto sienų valdymo fondą, 2021–2027 m. programos (toliau – SVVP) ir Vidaus saugumo fondo 2021–2027 m. programos (toliau – VSF) lėšomis.

Šiame Centrinės projektų valdymo agentūros kartu su Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija parengtame leidinyje pateikiama esminė informacija bei patarimai tam, kad Jūsų projekto komunikacijos procesas būtų sklandus, o privalomas veiklas įgyvendintumėte tinkamai. Kiekvienas projektas yra ne tik naudingas, bet ir įdomus. Jis gali tapti įkvėpimu ir pavyzdžiu kitiems. Todėl kviečiame į šią komunikacijos misiją leistis kartu ir tapti pačiais geriausiais savo projektų istorijų pasakotojais. Su Komunikacijos vadovu SVVP ir VSF 2021–2027 m. programų pareiškėjams projektų vykdytojams kviečiame susipažinti ČIA

   

Palikti atsiliepimą
En