Viso rezultatų: Žiūrėti visus
lt
en
Pradžia
En

Veiklos sritys

EKONOMISTAS (VERTINIMO ĮRANKIŲ VYSTYMUI) I VIEŠOSIOS IR PRIVAČIOS PARTNERYSTĖS SKYRIUS

EKONOMISTAS (VERTINIMO ĮRANKIŲ VYSTYMUI) I VIEŠOSIOS IR PRIVAČIOS PARTNERYSTĖS SKYRIUS

Į savo komandą kviečiame - ekonomistą (vertinimo įrankių vystymui) į Viešosios ir privačios partnerystės skyrių. Sritis, kurioje dalinsiesi savo žiniomis ir tobulėsi: Tau patikėsime investicijų sąnaudų naudos, sąnaudų efektyvumo/veiksmingumo ir kitų poveikio vertinimo įrankių kūrimą ir tobulinimą. Tavo būsima komanda nebijo iššūkių, moka dirbti neapibrėžtomis aplinkybėmis ir savarankiškai priiminėti sprendimus, dalinasi žiniomis, todėl užtikriname, kad pas mus įgysi išskirtinę kompetenciją bei nuolat tobulėsi. Prisijunk – mums reikia Tavo idėjų ir energijos!

Ieškome komandos nario, kuris norėtų ir galėtų:

  • rinkti, struktūrizuoti ir sisteminti duomenis, paruošti juos analizei, atlikti duomenų analizę, rengti ataskaitas;
  • kurti naujus ir tobulinti esamus viešųjų išlaidų ir investicijų vertinimo įrankius – skaičiuokles, veikiančias MS Excel aplinkoje ir naudojant VBA programinę kalbą;
  • konsultuoti investicijų projektų rengėjus ir vertintojus skaičiuoklių naudojimo ir pildymo klausimais.

Tam, kad Tau sektųsi, prireiks:

  • aukštojo universitetinio išsilavinimo socialinių arba tiksliųjų mokslų srityse (statistika, matematika, informatika, ekonomika, finansai, apskaita, ekonometrija);
  • 3 ir daugiau metų darbo patirties programuojant VBA kalba;
  • įgūdžių rengiant programinio kodo, įrankių – skaičiuoklių, panašių IT produktų naudotojo instrukcijas;
  • puikių MS Excel, projektų finansinės analizės, duomenų analizės rezultatų vizualizavimo įrankių, tokių kaip Power BI, Qlick, Tableau ir pan., įgūdžių;
  • stiprių reprezentacinių gebėjimų bei sklandaus minčių dėstymo žodžiu ir raštu lietuvių bei anglų kalbomis.

Lengviau atlikti užduotis Tau padėtų anksčiau įgyta patirtis:

  • su XLMiner, TreePlan, Microsoft SQL ar statistinės analizės įrankiu, pvz., STATA;
  • žinių apie sąnaudų naudos analizės, sąnaudų – veiksmingumo analizės, daugiakriterinės analizės metodus.

Mes tikimės, kad Tu esi savarankiškas, atsakingas, įžvalgus ir kruopštus. Tavo būsimoji darbo vieta: gali būti visa Lietuva (nuotolinis darbas pas mus įprasta praktika jau kelerius metus), visgi dalis veiklos vyksta S. Konarskio g. 13, Vilnius.

Tavo būsima vadovė yra Jekaterina Šarmavičienė, el. p. j.sarmaviciene@cpva.lt.

Mūsų siūlomas darbo užmokestis yra nuo 2300 iki 2900 eurų (su mokesčiais). Dėl konkretaus atlygio derėsimės, o rezultatas priklausys nuo Tavo pasiruošimo atlikti patikėtas funkcijas bei jau turimų kompetencijų. Savo gyvenimo aprašymą (CV) atsiųsk mums el. paštu atrankos@cpva.lt. Laukiame iki birželio 28 dienos.

Nekantrauji pradėti? Mes Tavęs laukiame!

Jei turi klausimų, skambink tel. 8 659 10573 mūsų atrankų vadybininkei Aistei Matuliauskienei.

Kodėl CPVA? Nes mes esame daugiau nei 300 talentų subūrusi komanda ir kasdien dirbame, kad viešosios investicijos Lietuvai būtų naudingos ir valdomos atsakingai. Išmanome savo darbą ir turime sukaupę 18 metų projektų valdymo patirtį bei vertiname mums patikėtą atsakomybę ir stengiamės, kad būtume naudingi Lietuvai ir prisidėtume prie jos gerovės kūrimo.

Informacija kandidatams: Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Kandidatuodami ir teikdami savo gyvenimo aprašymą, Jūs pateikiate Centrinei projektų valdymo agentūrai savo asmens duomenis. Informuojame, kad Jūsų gyvenimo aprašymas ir jame pateikti asmens duomenys bus tvarkomi laikantis Asmens duomenų tvarkymo Centrinėje projektų valdymo agentūroje tvarkos aprašo reikalavimų. Informaciją apie asmens duomenų tvarkymą rasite Asmens duomenų tvarkymo Centrinėje projektų valdymo agentūroje tvarkos apraše.

Palikti atsiliepimą
En