Viso rezultatų: Žiūrėti visus
lt
en
En

Veiklos sritys

Mūsų komanda

 

Veržli ir didelė organizacija

Mes jaunatviški ir veržlūs, o mūsų augimui erdvės suteikia didelė organizacija. Nuo įkūrimo jau išaugome daugiau nei 9 kartus. Nuolat plečiame savo atsakomybes ir per artimiausius keletą metų į savo komandą pakviesime apie 100 naujų kolegų. Gal kitąkart LABAS sakysime Tau?

Tvirtas ir lojalus kolektyvas

Beveik pusė iš mūsų CPVA dirba ilgiau nei 5 metus. Praėjusiais metais pasikeitė 6,3 proc. komandos ir mums tai dar viena galimybė nuolat tobulėti bei vis pamatyti save naujai. Didžiausias įvertinimas mums, kaip darbdaviui – į CPVA grįžtantys darbuotojai.

Draugiška ir įsitraukusi komanda

Mūsų įsitraukusių darbuotojų procentas 10 balų aukštesnis nei kitų organizacijų vidurkis. O darbuotojų pasitenkinimo lygis - 82 balai iš 100. Tokius vertinimus rodo TMD įsitraukimo tyrimas. Sako – šis skaičius geras. Mums irgi taip atrodo! Ir mes nenustojame stengtis, kad būtų dar geriau!

Kompetentingi ir motyvuoti profesionalai

Taip sako mūsų klientai ir, vertindami mūsų darbo kokybę, rašo mums 9,1 iš 10-ies. Per ilgus CPVA darbo metus esame sukaupę didžiulį patirties ir žinių bagažą, o savo veikloje taikome aukštus kokybės standartus. Svarbiausia – mes dalinamės žiniomis vieni su kitais.

Mūsų komandos varomoji jėga – vertybės ir organizacijos kultūra!

Profesionalumas, paslaugumas, tobulėjimas, skaidrumas.

Mums tai ne tik žodžiai. Tai mūsų vertybės, mūsų komandos DNR. Puoselėjame jas ir įprasminame savo kasdienėje veikloje ir bendravime ne tik tarpusavyje, bet ir su savo klientais.

Pagarba ir pasitikėjimas – kasdienio mūsų bendravimo ir buvimo kartu pagrindas. Kad ir kaip sparčiai augtume, mes išlaikome TU kultūrą, nes tikime, kad Tu – tai Mes. Visi esame svarbūs ir lygūs. Vadovų komandai patikime ugdyti darbuotojus ir padėti jiems siekti savo tikslų. Vertiname iniciatyvą ir įsitraukimą bei skatiname atvirą dialogo kultūrą. CPVA nėra uždarų durų ar tabu temų – šią organizaciją kuriame kartu!

Bendros šventės? – Yra! Veiklos po darbo darbuotojų iniciatyva mums tikrai ne svetimos.

Visko nesurašysim – prisijunk ir pamatysi!

 

 

fas fa-eye

fas fa-folder

Palikti atsiliepimą
En