Socialinė atsakomybė - Apie mus - Centrinė projektų valdymo agentūra
lten

Socialinė atsakomybė

 CPVA darbuotojų „Žaliojo biuro“ iniciatyva 2008 m. tapo agentūros politikos ir darbų aplinkosaugos srityje pradžia. Ilgainiui ji peraugo į nuolatinę aplinkos apsaugos vadybos sistemą, kuri 2009 m. buvo sertifikuota pagal ISO 14001:2004 (LST EN ISO 14001:2005) "Aplinkos vadybos sistemos. Reikalavimai ir naudojimo gairės" standartą.

 Pagal įdiegtą standartą CPVA ir toliau puoselėja „žaliąją“ kultūrą viduje - taupo popierių, elektros energiją, vandenį, rūšiuoja atliekas, švenčia „Žaliojo biuro“ gimtadienį didindama darbuotojų motyvaciją ir pan. Agentūra taip pat skatina aplinkosauginį sąmoningumą išorės organizacijose ragindama pareiškėjus ir projektų vykdytojus organizuoti „žaliuosius“ pirkimus, rengdama susidomėjusioms organizacijoms pranešimus aplinkosaugos tema ir kt. Siekis dalintis „žaliosiomis“ idėjomis su aplinka, kurioje CPVA veikia, šiuo metu yra vienas iš svarbiausių agentūros uždavinių.

Taip pat CPVA stengiasi darbuotojams sudaryti palankias sąlygas derinti savo pareigas darbe ir šeimoje. Esame prisijungę prie LR socialinių reikalų ir darbo ministerijos globojamos iniciatyvos „Darni šeima“.