lten

Struktūra ir kontaktai


Departamentas
Skyrius

Ignalinos programos skyrius

Peter Charles Harrison

Skyriaus viršininkas-koordinatorius
+37052122387 p.harrison@cpva.lt

Giedrius Paškevičius

Vyresnysis projektų vadovas
+37052122397 g.paskevicius@cpva.lt

Marija Bulkytė

Vyresnioji projektų vadovė
+37038660024 m.bulkyte@cpva.lt

Edgaras Šokurovas

Vyresnysis projektų vadovas
+37052499221 e.sokurovas@cpva.lt

Vida Vegienė

Vyresnioji kokybės specialistė
+37052553384 v.vegiene@cpva.lt

Skirmantas Pileckas

Vyresnysis programavimo vadovas
+37052504882 s.pileckas@cpva.lt

Aušra Vitkauskienė

Vyresnioji finansininkė
+37052191422 a.vitkauskiene@cpva.lt

Vytautas Kropas

Projektų vadovas
+37052499243 v.kropas@cpva.lt

Saulius Tamošiūnas

Projektų vadovas
+37052499238 s.tamosiunas@cpva.lt

Audrius Giedraitis

Projektų vadovas
+37052499265 a.giedraitis@cpva.lt

Roman Andrejev

Projektų vadovas
+37052121079 r.andrejev@cpva.lt

Olga Kalvaitienė

Projektų vadovė
+37052748745 o.kalvaitiene@cpva.lt

Viktorija Dmuchovskaja

Ekonomistė
+37052191337 v.dmuchovskaja@cpva.lt

Liudas Šmatavičius

Ekspertas (programuotojas dirbantis su Ignalinos programa)
+37052748743 l.smatavicius@cpva.lt

Elžbieta Rynkevičiūtė

Programos specialistė
+37052499251 e.rynkeviciute@cpva.lt

Roma Karagezian

Programos administratorė
+37052748716 r.karagezian@cpva.lt

Andrius Rabinovičius

Ekspertas
+37052553388 a.rabinovicius@cpva.lt