lten

ES fondų investicijos 2014-2020 m.

2017.03.20 Tikinčiųjų gausiai lankomoje Šiluvoje - žemiški darbai

Šiluvos Švč. Mergelės Marijos Gimimo bazilika, garsėjanti stebuklingu vadinamu Švč. Mergelės Marijos su Kūdikiu paveikslu, kasmet lankoma tūkstančių piligrimų ir turistų.

2017.03.17 Mokslo ir studijų institucijose stiprinamos žinių ir technologijų perdavimo funkcijos

Siekiant, kad mokslo idėjos virstų produktais, universitetuose ir mokslo institutuose stiprinamos žinių ir technologijų perdavimo funkcijos.

Didžiasalis 2017.03.06 Dabar ir ateityje: Didžiasalis – kaimas su miesto patogumais

Kol Lietuvos didžiuosiuose miestuose kuriami integruotų mokslo studijų ir verslo centrai, Didžiasalio kaime investuojama į būtinos viešosios infrastruktūros gerinimą – šaligatvius, apšvietimą, automobilių stovėjimo aikšteles, kt.

2017.02.10 Kroatų ir lietuvių patirties mainai – efektyviam ES lėšų investavimui

Lietuvos viešojo sektoriaus specialistų komanda vykdys projektą, kuriuo Kroatijos partneriams perduos kokybiško finansinių priemonių panaudojimo mūsų šalyje patirtį.

2017.02.07 Policijos pastate rasime aktyvią kultūrą

Kultūros paveldo pastatas, esantis Kazlų Rūdoje, bus atnaujinamas iš ES investicijų. Tai yra pirmasis projektas, įgyvendinamas pagal 2014–2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programos priemonę „Aktualizuoti savivaldybių...

2017.01.24 Vilniuje atgims Reformatų sodas

Fontanas, gėlynai, mažosios architektūros elementai, vaikų žaidimo aikštelės ir nauji pasivaikščiojimo takai, jaukios pasisėdėjimo vietos bei virš jų esančios pergolės vijokliams. Ir tai tik dalis naujų dalykų, kurie pasitiks...

Nuotraukos autorius - Aleks Photograph 2016.12.28 Vilkaviškiečiai džiaugiasi atnaujinta J. Basanavičiaus aikšte

Vilkaviškio miesto gyventojus ir svečius Kalėdų eglė džiugina šiais metais atnaujintoje ir išgražėjusioje J. Basanavičiaus aikštėje.

2016.11.02 ES investicijos – greitosios pagalbos automobiliams

Centrinei projektų valdymo agentūrai ir LR Sveikatos apsaugos ministerijai pasirašius beveik 4,5 mln. EUR vertės projekto finansavimo sutartį, 72 nauji greitosios pagalbos automobiliai netrukus pasieks Lietuvos regionus.

2016.10.05 Startuoja dar du ES finansuojami kultūros srities projektai

Startuoja dar du ES finansuojami kultūros srities projektai: finansavimo sutartis su Centrine projektų valdymo agentūra pasirašė Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka ir Valstybinis jaunimo teatras.

2016.09.22 ES investicijomis atgaivinami Lietuvos kultūros paveldo objektai

Centrinei projektų valdymo agentūrai ir Šiaulių “Aušros” muziejui pasirašius 2014-2020 m. ES fondų investicijų Kultūros programos finansavimo sutartį, bus pradėtas įgyvendinti Venclauskių namų - muziejaus, esančio Šiauliuose,...