lten

ES fondų investicijos 2014-2020 m.

Geriausių projektų rinkimai "Europos burės" 2017

2017.05.17

Jau devintą kartą Finansų ministerija organizuoja geriausių Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijų Lietuvoje projektų – „Europos burių“ – rinkimus ir apdovanojimus. ,,Europos burių“ rinkimais siekiama įvertinti ir visuomenei pristatyti didžiausią vertę žmogui, kraštui, visuomenei ir valstybei duodančius Europos Sąjungos fondų lėšomis finansuojamus projektus.

Burės – Europos Sąjungos struktūrinių investicijų, suteikiančių galimybę judėti pirmyn, kurti gražesnį, patogesnį gyvenimą kiekvienam iš mūsų, skatinti inovacijas, darbo vietų kūrimą, ekonomikos augimą, sparčiai gerinti sąlygas dirbti ir investuoti Lietuvoje, simbolis.

Šiais metais siekiama atkreipti dėmesį į didžiausią pridėtinę vertę turinčius, inovatyviausias idėjas įgyvendinančius projektus, kuriančius šiuolaikišką aplinką, suteikiančius galimybę augti projektus.

2014-2020 m. ES fondų lėšomis įgyvendinama daugiau kaip 3800 projektų, kuriais siekiama pagerinti gyvenimą Lietuvoje. Tai padaryti yra gausybė būdų, ir svarbu, jog žmonės būtų supažindinti su kuo didesne jų įvairove. Galbūt Jūs prisidedate prie didžiulių pokyčių, į kuriuos reikėtų atkreipti daugiau dėmesio? Nesvarbu, ar kalbame apie naujausių technologijų įvedimą į Lietuvos rinką, ar apie socialines paslaugas tiems, kuriems labai reikia visuomenės dėmesio – ES fondų investicijos skirtos visapusiškam gyvenimo mūsų šalyje gerinimui.

Kviečiame dalyvauti geriausių 2014-2020 m. laikotarpio ES fondų projektų rinkimuose „Europos Burės 2017“ ir registruoti savo projektą vienai iš nominacijų:

1. Už investicijas į žmogų

2. Už proveržį į užsienio rinkas

3. Už suteiktas galimybes augti

4. Už inovatyviausius sprendimus

5. Už šiuolaikiškos aplinkos kūrimą 

6. Už įdomiausią smulkaus verslo projektą

,,Europos burių“ 2017 projektų pateikimo taisyklės, vertinimo kriterijai, nominacijų aprašymai

„Europos burių“ konkurso organizavimas

I etapas. Projektų registracija

Projektų vykdytojai iki š. m. gegužės 19 d. patys registruoja savo projektus, pagrindžia, kodėl jie nusipelno vienos ar kitos nominacijos, ir patraukliai, įdomiai juos pristato. 

II etapas. Visuomenės balsavimas viešojoje erdvėje

Nepriklausomos komisijos, sudarytos iš ekspertų, socialinių, ekonominių ir kitų partnerių, pagal 6 nominacijas atrinkti projektai pateikiami visuomenei balsuoti viešojoje erdvėje. Balsavimas www.esinvesticijos.lt numatomas š. m. gegužės 29 - birželio 9 d.

III etapas. Apdovanojimai

Apdovanoti „Europos burių“ nugalėtojus planuojama 2017 m. birželio gale. Renginyje bus kviečiami dalyvauti visi konkursui projektus pateikę projektų vykdytojų atstovai.

Daugiau informacijos ir registracija – esinvesticijos.lt

 
 
Atnaujinta: 2017.05.17 09:08