lten

Centrinėje projektų valdymo agentūroje lankėsi mokiniai

Kita
2017.03.20

Kovo 14 d. Kauno šv. Mato gimnazijos septintos klasės mokiniai lankėsi Centrinėje projektų valdymo agentūroje. Svečia sužinojo, kaip agentūra prisideda ir koks mūsų vaidmuo įgyvendinant ES ir kitų tarptautinių programų finansuojamus projektus Lietuvoje.

Gimnazistai turėjo puikią galimybę praktiškai pamatyti, kokie projektai ES investicijų dėka yra įgyvendinti Vilniuje. Septintokai aplankė du švietimo srities objektus, kuriuose ES 2007-2013 m. Struktūrinių fondų lėšomis atnaujinta infrastruktūra, įrengtos laboratorijos ir kita edukacijai bei mokslui reikalinga įranga.

Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykloje septintokai dalyvavo logistikos ir verslo edukacinėse programose, simuliacijos metu mokėsi vairuoti traukinį.

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre mokiniai susipažino su mobiliąja laboratorija, atliko chemijos bandymą, o planetariume ieškojo atsakymo, kodėl Žemė yra tinkamiausia vieta žmonijos gyvybei.

Tikimasi, kad tokie mokinių vizitai taps gražia tradicija, kad kuo daugiau mokinių susipažintų su ES ir kitų tarptautinių programų finansuojamais ir Lietuvoje įgyvendinamais projektais. 

 

Atnaujinta: 2017.03.20 17:59