Esame įdomūs ir dvimečiui, ir septyniolikmečiui - Naujienų archyvas - Centrinė projektų valdymo agentūra
lten

Kita

Esame įdomūs ir dvimečiui, ir septyniolikmečiui

2017.09.25

Visai prieš pat naujuosius mokslo metus tris dienas Centrinėje projektų valdymo agentūroje (CPVA) priimti ypatingi svečiai CPVA darbuotojų vaikai nuo 2 iki 17 metų. Beveik šimtui vaikų kiek galėdami suprantamai, įdomiai ir nuoširdžiai patys CPVA darbuotojai pasakojo ir rodė ką jų tėvai veikia darbe. Su vyriausiais diskutuota, kodėl agentūra iš viso yra ir kuo ji reikalinga Lietuvai.

„Vaikų akys žibėjo! Toks didelis emocijų antplūdis! Puiki šventė ir vaikams, ir tėveliams“, sako viena iš mamų, Lina Šimkevičienė, CPVA Struktūrinės paramos sistemų valdymo departamento Finansų skyriaus viršininkė.

Vaikai buvo suskirstyti amžiaus grupėmis. Vieną dieną lydimi tėvų rinkosi mažiausieji, 2-6 m., vaikai, antrą 7-12 m., o trečią dieną įsitraukė beveik trisdešimt 13-17 m. jaunuolių. CPVA vaikų dienomis vaikai keliavo į ekskursijas po CPVA, susitiko su CPVA darbuotojais, aplankė du ES struktūrinių fondų finansuotus projektus, dirbo įvairiose kūrybinėse dirbtuvėse, teikė pasiūlymus CPVA logotipo atnaujinimui, įkūrė vaikų knygų mainų biblioteką, sportavo terasoje, parengė raštus tėvams dėl darbo tvarkos, kuriuos noriai patvirtino CPVA direktorė, dėjo savo rankų antspaudus komandos sienoje, uždavė klausimus ir diskutavo rimtomis ir nerimtomis temomis.

Kiek sulaukta grįžtamojo ryšio po šventės, akivaizdu, kad vieniems vaikams šventėje labiausiai patiko saldžios statybos (drąsesni statybines medžiagas valgė), kitiems galimybė pasimokyti vairuoti traukinį. Vyriausieji buvo nekalbiausi, bet tai, kad atšaukė savo planus su draugais ir pasiliko ilgiau agentūroje, ar po šventės tėvams uždavė svarbius klausimus apie jų darbą, šventės organizatoriams buvo didžiausias įvertinimas.

Šventė surengta CPVA darbuotojų iniciatyva ir darbuotojų-savanorių jėgomis.

 
 
Atnaujinta: 2017.09.25 17:44