Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programa - Naujienos - Centrinė projektų valdymo agentūra
lten

Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programa

2016.05.10 Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programa – tikriems ir tikslingiems darbams. Kas nuveikta nuo programos pradžios?

Sąlygų gerinimas nėščiosioms, gimdyvėms ir ką tik gimusiems jų mažyliams, mokslinių projektų finansavimas, teismų procesų tobulinimas, nevyriausybinių organizacijų sektoriaus stiprinimas – sritys, remiamos Lietuvos ir Šveicarijos...

2016.01.08 Lietuvoje sukurta inovatyvi neurochirurginė įranga svarbi ir medikams, ir astronautams

Kauno technologijos universitetas pristato Lietuvos ir Šveicarijos mokslininkų bendradarbiavimo rezultatus - neinvazinio galvos spaudimo matavimo būdo mokslinius tyrimus, įrodančius, kad inovatyvi neurochirurginė įranga yra svarbi ir...

2015.11.10 Devyniems Lietuvos–Šveicarijos institucijų partnerystės projektams įgyvendinti paskirta 1,08 mln. eurų

Daugiau nei pusė Lietuvos mokslininkų, dalyvavusių Lietuvos–Šveicarijos bendradarbiavimo programos „Moksliniai tyrimai ir plėtra“ konkurse, pasidalins 1,08 mln. eurų paramą.

2015.05.19 Gegužės 29 d. vyks informacinė diena, skirta pristatyti naują Lietuvos–Šveicarijos programos kvietimą teikti paraiškas

Lietuvos mokslo taryba kviečia į informacinį renginį, skirtą pristatyti Lietuvos Respublikos ir Šveicarijos Konfederacijos bendradarbiavimo programos „Moksliniai tyrimai ir plėtra“ projekto kvietimą teikti paraiškas institucijų...

2015.05.04 Lietuvos mokslininkams – naujos galimybės bendradarbiauti su kolegomis iš Šveicarijos

Įgyvendinant Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programą „Moksliniai tyrimai ir plėtra“ dėl pakilusio Šveicarijos franko kurso planuojama sutaupyti beveik 1 mln. Šveicarijos frankų.

2015.03.16 Šveicarijos parama - tikriems ir tikslingiems darbams: pristatomas programos naujienlaiškis

Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programos įgyvendinimo rezultatai visuomenei bus pristatomi naujienlaiškiu.

2014.10.31 19 mln. litų – investicija į socialiai atsakingos ir pilietiškos visuomenės stiprinimą

Spalio mėnesį baigtos įgyvendinti paskutinės Lietuvos Nevyriausybinių organizacijų vykdytų paprojekčių veiklos.

2014.09.17 Įgyvendintos 97 idėjos Lietuvos nevyriausybinių organizacijų stiprinimui

Lietuvos nevyriausybinės organizacijos sėkmingai pasinaudojo Šveicarijos paramos galimybėmis ir per 2012 – 2014 m. įgyvendino 97 paprojekčius, kurių bendra vertė siekia beveik 19 mln. litų.

2013.10.07 Pakeistos Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programos NVO subsidijų schemos finansavimo ir įgyvendinimo Lietuvoje taisyklės – į ką svarbu atkreipti dėmesį?

Nuo 2013 09 21 įsigaliojo Finansų ministro įsakymu Nr. 1K-316 patvirtintas Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programos NVO subsidijų schemos finansavimo ir įgyvendinimo Lietuvoje taisyklių (toliau – Taisyklės) pakeitimas.