lten

Tarptautinis bendradarbiavimas

2017.07.18 Lietuvos-Latvijos ekspertai dalinsis įvykio vietos tyrimo patirtimi Makedonijoje

Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centrui kartu su Latvijos policijos Kriminalistinių tyrimų departamentu bei Centrine projektų valdymo agentūra buvo patikėta įgyvendinti Europos Sąjungos Dvynių projektą „Tolesnis gebėjimų...

2017.07.18 CPVA dalinosi savo patirtimi su svečiais iš Turkijos

Turkijos Transporto, jūros reikalų ir susisiekimo ministerijos atstovai lankėsi Centrinėje projektų valdymo agentūroje ir domėjosi Europos Sąjungos finansuojamais projektais norėdami pritaikyti gerąją Lietuvos praktiką Turkijoje.

2017.07.03 Lietuvos policija padės Turkijos žandarmerijai stiprinti kovos su smurtu artimoje aplinkoje gebėjimus

Turkijos Respublikos Europos Sąjungos reikalų ministerija pranešė, kad Lietuvos pateiktas pasiūlymas įgyvendinti ES Dvynių programos projektą Turkijoje, skirtą didinti Žandarmerijos centrinės vadovybės pagalbos moterims ir vaikams...

2017.04.10 Lietuvos ekspertai sėkmingai perdavė ES fondų administravimo patirtį Kroatijai

2017 m. kovo 31 d. baigtas įgyvendinti 18 –as Lietuvos institucijų projektas Kroatijoje.

2017.04.06 CPVA lankėsi kolegos iš Makedonijos

Kovo 27-29 d. CPVA Struktūrinės paramos ir Tarptautinių programų valdymo departamentų darbuotojai šiltai priėmė ir dalinosi savo projektų valdymo patirtimi su kolegomis iš saulėtos Makedonijos.

2017.03.30 Tiranoje startavo ES Dvynių projektas skirtas vartotojų apsaugai

Tiranoje (Albanijoje) 2017 m. kovo 30 d. buvo pristatytas Europos Sąjungos finansuojamas Dvynių programos projektas, skirtas vartotojų apsaugos sistemos stiprinimui Albanijoje.

2017.03.28 Lietuvos medikai talkino savo kolegoms Kroatijoje optimizuojant ankstyvosios vėžio diagnostikos programas

Lietuvos ekspertai Kroatijoje sėkmingai įgyvendino dar vieną Dvynių programos projektą.

2017.03.20 Lietuvos ir Prancūzijos parama – Azerbaidžano privalomajam sveikatos draudimui diegti

Europos Sąjungos delegacija Baku pranešė, kad Prancūzijos ir Lietuvos konsorciumas įgyvendins ES Dvynių programos projektą „Parama diegiant privalomojo sveikatos draudimo sistemą Azerbaidžane“.

2017.03.17 Lietuvos ir Lenkijos ekspertai padeda stiprinti gyventojų sveikatą Moldovoje

Moldovos vaistų ir medicinos prietaisų agentūroje vis dažniau lankosi ekspertai iš Lietuvos ir Lenkijos, kurie dalijasi savo patirtimi ir praktiniais įgūdžiais reglamentuojant ir prižiūrint vaistų bei medicinos prietaisų rinką...

2017.02.27 Lietuvai patikėta vadovauti Dvynių projektui Gruzijoje

ES Delegacija Gruzijoje pranešė, kad Lietuvos, Vokietijos ir Lenkijos konsorciumui patikėta įgyvendinti ES Dvynių programos projektą, skirtą Gruzijos telekomunikacijų reguliavimo sistemai modernizuoti.