lten

Tarptautinis bendradarbiavimas

Dvynių mokymai pritraukė dalyvius iš skirtingų Europos šalių

2017.05.08

Vilniuje ES Dvynių projektų pasiūlymo rengimo ir administravimo žinias kaupė Suomijos, Olandijos, Lenkijos, Rumunijos ir Lietuvos atstovai, kurie dalyvavo balandžio 25-27 dienomis, Centrinės projektų valdymo agentūros darbuotojų vestuose mokymuose.

Mokymai sudaryti iš dviejų dalių – ES Dvynių projektų pasiūlymų rengimo ir laimėtų ES Dvynių projektų įgyvendinimo. Pirmoje dalyje „Europos Sąjungos Dvynių projektai: aukštos kokybės pasiūlymo teikimas“ mokymų dalyviai buvo supažindinti su pagrindiniais Dvynių projektų pasiūlymų rengimo principais. Šios srities ekspertai pateikė reikalingą informaciją, pasidalino savo turima patirtimi ir svarbiausiais sėkmingų pasiūlymų rengimo aspektais. Antroji dalis „Europos Sąjungos Dvynių projektai: praktinis įgyvendinimas ir valdymas“ buvo skirta pasidalinti CPVA ekspertų turima projektų administravimo patirtimi bei praktiniais patarimais sklandžiam Dvynių projektų įgyvendinimui. Mokymų metu pristatyti ir Europos Komisijos rengiamo naujo Dvynių vadovo juodraštiniame variante numatomi ES Dvynių pasiūlymo rengimo ir administravimo pokyčiai.

CPVA tarptautinius ir nacionalinius Dvynių projektų rengimo ir administravimo mokymus vykdo nuo 2010 metų, kurių metu apmokyta daugiau nei 580 dalyvių. Nuo 2009 m. CPVA yra laimėjusi 38 ES Dvynių programos projektus bei administravusi 125 projektus, kai Lietuva buvo Europos Sąjungos Dvynių programos paramos gavėja.

 
 
Atnaujinta: 2017.05.08 17:53