Tarptautinis bendradarbiavimas - Paramos administravimas - Centrinė projektų valdymo agentūra
lten

Tarptautinis bendradarbiavimas

Per beveik dešimt metų sukauptą Europos Sąjungos ir kitų tarptautinių programų administravimo patirtį CPVA užsienio partneriams perduoda tarptautinio bendradarbiavimo metu. Šios žinios itin aktualios į Europos Sąjungą besiruošiančioms stoti šalims, kuriose mūsų agentūra įgyvendina Dvynių projektus ir yra užsirekomendavusi kaip tarptautinio lygio ekspertų komanda.

 

 Mūsų kompetencija

Užsienio partneriai kaip CPVA kompetencijos įrodymą vertina 2004 m. Europos Komisijos mūsų agentūrai suteiktą EDIS - Išplėstinės decentralizuotos įgyvendinimo sistemos - akreditaciją ir teisę savarankiškai įgyvendinti bei prižiūrėti PHARE ir Pereinamojo laikotarpio priemonės projektus. Iki mūsų šalies įstojimo į Europos Sąjungą šias funkcijas atliko pati Europos Komisijos delegacija (dabartinė Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje).

Paslaugos viešajam sektoriui

Lietuvos ir užsienio viešojo sektoriaus įstaigoms tarptautinio bendradarbiavimo srityje siūlome šias paslaugas: Dvynių projektai; Nacionaliniai ir tarptautiniai mokymai; Programų ir projektų valdymas; Konsultacijos; Individualios ekspertinės veiklos; Mokomieji vizitai.

Daugiau informacijos rasite čia.

Atnaujinta: 2017.09.12 11:56