Viso rezultatų: Žiūrėti visus
lt
en
Pradžia
En

Dvynių programos tarptautiniuose mokymuose – ir būsimi partneriai, ir konkurentai

Dvynių programos tarptautiniuose mokymuose – ir būsimi partneriai, ir konkurentai

Kaip laimėti Europos Sąjungos Dvynių programos projektų finansavimą ir kaip tinkamai įgyvendinti šiuos projektus – Centrinės projektų valdymų agentūros (CPVA) ekspertai šia patirtimi dalinosi su Rumunijos, Estijos, Suomijos, Švedijos, Lenkijos ir Lietuvos viešojo sektoriaus atstovais.

Pirmą kartą mokymuose dėmesys skirtas Nuolatinių Dvynių patarėjų vaidmeniui ir funkcijomis Dvynių programos projektuose. Savo patirtimi šiomis temomis pasidalino buvusi Gruzijos projekto Nuolatinė Dvynių patarėja Daiva Matonienė.      

CPVA yra vienintelė institucija Europoje, organizuojanti tarptautinius ES Dvynių programos mokymus ir tą sėkmingai daro jau dešimt metų. Per tą laiką mokymuose dalyvavo daugiau nei 600 įvairių šalių viešojo sektoriaus darbuotojų.

Šių mokymų dalyviai vėliau tampa lygiaverčiais CPVA partneriais ir konkurentais, su kuriais ir bendradarbiaujama, ir varžomasi dėl Dvynių programos projektų.

Europos Komisijos finansuojama Dvynių programa remia skirtingų šalių giminingų institucijų bendradarbiavimą, stiprina šalių paramos gavėjų administravimo gebėjimus ir padeda joms įgyvendinti būtinas reformas.

Palikti atsiliepimą
En