Viso rezultatų: Žiūrėti visus
lt
en
En

Veiklos sritys

Projektai

Baltarusija

Baltarusija

EU4Belarus – Parama pažangiam mokymui ir mokymuisi (SALT)

Projekto tipas: Netiesioginio valdymo programa
Metai: 2021-2025
Biudžetas: 4 mln. eurų
Lyderis: CPVA
CPVA funkcijos: atsakinga už sukurtą ir įgyvendinimą stipendijų ir mobilumo programų, padedančių Baltarusijos studentams, dėstytojams ir jaunimui, nukentėjusiems nuo politinių represijų, tęsti studijas ir akademinę bei profesinę veiklą ES universitetuose ir aukštojo švietimo institucijose ar įsitraukti į trumpalaikius mokymosi kursus
Projekto tikslas: skatinti tiesioginius žmonių ryšius, didinant galimybes gauti stipendijas studijoms, profesinei veiklai ir perkvalifikavimui ES

EU4Belarus-SALT 2 „Parama pažangiam mokymuisi ir mokymui”

Projekto tipas: Netiesioginio valdymo programa
Metai: 2022-2025
Biudžetas: 14 mln. eurų
Lyderis: CPVA
CPVA funkcijos: Įgyvendinti stipendijų ir akademinių stipendijų programą studentams iš Baltarusijos. Taip pat stipendijų mobilumo programą mokslininkams bei stipendijų schemą moksliniams projektams. Vykdyti nuotolinio mokymosi centro plėtrą, rengti bei vykdyti dotacijų schemą specialistų mokymams bei prisidėti prie Ekonomikos ir verslo IPM/BEROC mokyklos steigimo. Projektas siekia skatinti bei palengvinti bendradarbiavimą tarp įvairių Baltarusijos iniciatyvų švietimo srityje bendradarbiaujant su pasirinktomis ES valstybėmis narėmis (ES VN) ir nepriklausomomis Baltarusijos pilietinės visuomenės organizacijomis (PVO), dirbančiomis švietimo srityje.
Projekto tikslas: Skatinti Baltarusijos jaunimo bei akademinės ir specialistų bendruomenės mobilumą siekiant įgyti aukštąjį išsilavinimą arba mokymosi visą gyvenimą patirtį, atitinkančius ES standartus bei vertybes.

EU4Belarus-SALT 3 „Parama pažangiam mokymuisi ir mokymui“

Projekto tipas: Netiesioginio valdymo programa
Metai: 2023-2027
Biudžetas: 9,4 mln. eurų 
Lyderis: CPVA
CPVA funkcijos: įgyvendinti stipendijų programą studentams iš Baltarusijos, baltarusių mokslininkų dotacijų schemą akademiniams projektams, paramos schemą baltarusių mokymosi ir persikvalifikavimo galimybėms, švietimo paslaugas baltarusiams teikiančių organizacijų dotacijų schemą. Projektas siekia skatinti bendradarbiavimą tarp įvairių Baltarusijos iniciatyvų švietimo srityje, bendradarbiaujant su pasirinktomis ES valstybėmis narėmis ir nepriklausomomis Baltarusijos pilietinės visuomenės organizacijomis, dirbančiomis švietimo srityje.
Projekto tikslas: padėti Baltarusijos studentams ir specialistams gauti šiuolaikinio kokybiško švietimo, mokymo ir mokymosi galimybes.

EU4Belarus: „Parama Europos humanitariniam universitetui"

Projekto tipas: Netiesioginio valdymo programa
Metai: 2021-2024
Biudžetas: 4 mln. eurų
Lyderis: CPVA
CPVA funkcijos: CPVA administruoja EHU Patikos fondą, siekiantį konsoliduoti ir skaidrinti teikiamą universitetui paramą. CPVA taip pat įgyvendina techninės pagalbos programą, prisidedančią prie EHU Veiksmų plano efektyvaus įgyvendinimo. CPVA ekspertai padeda EHU siekti geresnių studijų ir mokslo kokybės rodiklių ir tapti labiau finansiškai nepriklausoma aukštojo mokslo institucija.
Projekto tikslas: Remti EHU įgyvendinant ambicingą pokyčių ir plėtros programą: stiprinti EHU profilį ir reputaciją teikiant kokybišką mokymosi ir mokymo patirtį, plėsti veiklą mokslinių tyrimų, inovacijų ir informavimo srityse.

Palikti atsiliepimą
En