Viso rezultatų: Žiūrėti visus
lt
en
Pradžia
En

Mokymai: ES Dvynių pasiūlymų rengimas

Tarptautinis bendradarbiavimas
2018-12-05
Vilnius

Centrinė projektų valdymo agentūra 2018 m. gruodžio 5 d. kviečia Jus į 8 akademinių valandų trukmės mokymus „ES Dvynių pasiūlymų rengimas“.

Mokymai yra skirti valstybės ir savivaldybių institucijų darbuotojams, dirbantiems vystomojo bendradarbiavimo (VB) srityje. Maloniai kviečiame dalyvauti mokymuose po vieną atstovą iš institucijos. Tuo atveju, kai iš vienos institucijos norėtų dalyvauti du atstovai, dėl riboto vietų skaičiaus, antrasis užsiregistravęs asmuo būtų įtraukiamas į laukiančiųjų sąrašą. Taip pat norime atkreipti dėmesį į tai, kad šiuose mokymuose negali dalyvauti 2017 m. gruodžio mėnesį analogiškuose mokymuose dalyvavę asmenys.

Mokymų dalyvių skaičius ribojamas iki 20 asm. Užsipildžius visoms vietoms, registracija gali būti nutraukta anksčiau.

Mokymų programą galite parsisiųsti čia.

Mokymų vieta: Vilnius, apie konkrečią mokymų vietą informuosime užsiregistravusius dalyvius.

Registracija į mokymus vyksta elektroniniu paštu v.barkauskaite@cpva.lt iki š. m. lapkričio 23 d. Registruojantis prašome nurodyti dalyvio vardą ir pavardę, instituciją, elektroninio pašto adresą bei telefonu numerį.

Mokymai organizuojami įgyvendinant projektą „Lietuvos vystomojo bendradarbiavimo politikos įgyvendinimo gerinimas bei Lietuvos viešojo valdymo institucijų ir jų darbuotojų gebėjimų stiprinimas“, finansuojamą pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą. Projektą įgyvendina Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija ir VšĮ Centrinė projektų valdymo agentūra.

Mokymų dalyviai pertraukų metu bus vaišinami kava bei pietumis.

Iškilus klausimams maloniai prašome kreiptis į CPVA projekto koordinatorę Viktoriją Barkauskaitę, el. paštu v.barkauskaite@cpva.lt arba tel.: (8 5) 251 2725.

Palikti atsiliepimą
En