Viso rezultatų: Žiūrėti visus
lt
en
Pradžia
En

Veiklos sritys

Ketvirtoji VPSP mugė

Viešoji ir privati partnerystė
2020-09-08
Vilnius

Centrinė projektų valdymo agentūra rugsėjo mėnesį organizuoja Lietuvoje planuojamų įgyvendinti viešosios ir privačios partnerystės (VPSP) projektų mugę.

Renginio metu investuotojams, finansuotojams ir konsultantams bus pristatomi 5 VPSP projektai, kuriuos artimiausiu metu planuojama  įgyvendinti skirtinguose šalies regionuose.

Ketvirtą kartą organizuojamame renginyje savo idėjas ir planus pristatys Lietuvos sporto centro, Vilniaus bei Jurbarko savivaldybių ir Klaipėdos universiteto atstovai.

Bendradarbiavimo su verslu galimybes šįkart aptarsime turizmo skatinimo (Raudonės pilies vidaus patalpų atnaujinimo ir pritaikymo turizmui galimybės), švietimo (pasakosime apie planuojamą 5 Vilniaus mokyklų renovaciją), sporto (kalbėsime apie universiteto sporto komplekso įrengimą Klaipėdoje ir Nemuno žiedo lenktynių trasą) bei parkavimo infrastruktūros gerinimo srityse.  

Renginys vyks 2020 m. rugsėjo 8 d. Vilniuje (renginio vieta bus tikslinama atsižvelgiant į koronaviruso prevencijai numatytas priemones) arba virtualiai.

Renginio trukmė: 9.30 – 13.30 val.

Išankstinė dalyvių registracija vykdoma internetu, adresu https://forms.gle/BMUAYdmfLPJx1eUD6

Palikti atsiliepimą
En