Viso rezultatų: Žiūrėti visus
lt
en
Pradžia
En

Veiklos sritys

PPP projektų mugė 2022

Viešoji ir privati partnerystė
2022-05-27
Nuotoliniai

Centrinė projektų valdymo agentūra kviečia dalyvauti nuotolinėje viešojo ir privataus sektorių partnerystės (angl. Public Private Partnership arba PPP) projektų pristatymo mugėje.

Šįkart renginio dėmesys - paieškoms, kaip didinti Joniškio, Šiaulių bei Vilniaus viešosios infrastuktūros kokybę ir efektyvumą. Rinkos dalyviams bus pristatyti netrukus startuosiantys Vilniaus miesto savivaldybės, Joniškio rajono savivaldybės bei Kalėjimų departamento prie Teisingumo ministerijos VSPS projektai:

 

  • Joniškio rajono savivaldybės rengiamas PPP projektas „Universalios sporto salės ir baseino komplekso statybos ir įveiklinimas“. Juo būtų sukurta plaukimo infrastruktūra, pirtys, kavinė su multifunkcine renginių erdve, vidaus sporto infrastruktūra, kurioje galėtų būti vykdomos sunkiosios atletikos sporto treniruotės bei mėgėjiška sportinė gimnastika. Taip pat būtų įrengta 500 vietų salė krepšinio, futbolo, rankinio, kovos sporto šakų ir sunkiosios atletikos varžyboms vykdyti, užtikrinta daugiafunkcio komplekso priežiūra ir kitų viešųjų paslaugų teikimas. Investicijų vertė apie 6 eurų.

 

  • Vilniaus miesto savivaldybės rengiamas PPP projektas „Automobilių parkavimo erdvių plėtra Vilniaus miesto klinikinės ligoninės ir Antakalnio poliklinikos teritorijose“. Projekte numatoma sukurti bent 1300 automobilių stovėjimo vietų infrastruktūrą, 1000  kv. metrų autopsijos, sandėliavimo ir kt. gydymo paskirties patalpas, esančias adresu Antakalnio g. 57 ir 59, Vilniuje (Antakalnio poliklinikos ir Vilniaus miesto klinikinės ligoninės teritorijoje), užtikrinti jų priežiūrą ir kitas būtinas Investicijų vertė apie 7 mln. eurų.

 

  • Kalėjimų departamento prie Teisingumo ministerijos rengiamas PPP projektas Šiaulių tardymo izoliatoriaus iškėlimas iš miesto centrinės dalies į Šiaulių r. sav., Ginkūnų sen., Malavėniukų k.“. Projektu siekiama sukurti laisvės atėmimo įstaigos infrastruktūrinį kompleksą Šiaulių rajone. Infrastruktūra apims visu būtinus tokio tipo infrastruktūrai elementus (numatoma, kad kompleksą sudarys Kontrolės ir praleidimo punkto korpusas; administracinis-aptarnavimo korpusas; užimtumo korpusas; režimo korpusas; katilinė), kurių bendras patalpų plotas siekia daugiau nei 16 tūkst. m2. Investicijų vertė apie 49,8 mln. eurų.

Rinkos dalyviams: investuotojams, finansuotojams ir konsultantams taip pat pristatysime teisinės ir ekonominės aplinkos pokyčius, supažindinsime su centrinės bei vietos valdžios 2022-aisiais planuojamais VPSP projektais.

PPP mugės data: 2022 m. gegužės 27 diena.

PPP mugės vieta: Renginys virtualus  (transliaciją bus galima stebėti internetu (nuoroda bus išsiųsta užsiregistravusiems.

Mugės trukmė: nuo 10 iki 12 valandos.

Išankstinė dalyvių registracija iki gegužės 26 d. 17 val. vykdoma internetu, adresu https://forms.gle/2gexYDkggRxf1sS2A

Palikti atsiliepimą
En