Viso rezultatų: Žiūrėti visus
lt
en
En

Veiklos sritys

Slapukai

Kas yra slapukai ir kodėl juos naudojame?

Atkreipiame dėmesį, kad šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) statistikos bei svetainės tobulinimo tikslais, jų pagalba vertinamas svetainės lankomumas bei atskirų jos dalių aktualumas.
www.cpva.lt svetainėje naudojamės „Google Analytics“ – Google, Inc. (toliau – Google) teikiama žiniatinklio analizės paslauga, kuri padeda išanalizuoti, kaip naudojamasi šia interneto svetaine. Šiuo tikslu „Google Analytics“ naudoja slapukus – tekstinius failus, kurie įrašomi į Jūsų kompiuterį.
Slapukų gauta informacija apie naudojimąsi interneto svetaine – standartinė interneto žurnalo informacija (įskaitant jūsų IP adresą) ir anoniminė informacija apie lankytojo elgesį – perduodama Google.
Detali informacija apie CPVA svetainėje naudojamus slapukus pateikiama čia:

Slapuko pavadinimas

Slapuko aprašymas

Slapuko galiojimo laikas

 

EW4SITE

Sesijos ID slapukas, naudojamas puslapio funkcionalumui užtikrinti (pvz., grįžimas atgal į paskutinę sąrašo vietą)

Iki sesijos pabaigos

 

SITEXRF

POST XSRF apsauga

Iki sesijos pabaigos

 

Statistiniai slapukai naudojami analizuojant svetainės lankomumo statistiką. Jie leidžia skaičiuoti apsilankymus ir srauto šaltinius, kad galėtume išmatuoti svetainės efektyvumą ir ją tobulinti, siekdami ją padaryti kuo naudingesnę ir patogesnę lankytojams. Jie padeda mums sužinoti, kurie puslapiai yra labiausiai ar mažiausiai lankomi, sužinoti, kaip lankytojai vaikšto per svetainės puslapius. Visa informacija, kurią renka šie slapukai, yra anoniminė, nes saugomi tik visų lankytojų bendri rodikliai.

Slapuko pavadinimas ir galiojimo laikas

Slapuko aprašymas

_ga (2 metai)

„Google Analytics" statistikos sistemos dalis, saugo informaciją apie lankytojo lankomas svetainės dalis, kiek kartų apsilankoma svetainėje, kokia apsilankymo trukmė, naršyklės informacija ir t.t.

_gat (1 min.)

 

_gid (24 val.)

 


Jūs visada galite ištrinti slapukus iš savo kompiuterio ar juos užblokuoti, pasinaudodami savo kompiuteryje esančia interneto naršykle. ​

 

Kaip kontroliuoti slapukus ar juos ištrinti?

Svetainės lankytojai gali nustatyti naršykles taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje ar bet kuriuo metu juos ištrinti. Žemiau pateikiamos nuorodos į kelių populiariausių naršyklių slapukų nustatymus:

 

Palikti atsiliepimą
En