Viso rezultatų: Žiūrėti visus
lt
en
Pradžia
En

Veiklos sritys

Ukrainos atstatymo projektai

Nuo 2014 metų Ukraina yra prioritetinė Lietuvos partnerė nacionalinės vystomojo bendradarbiavimo politikos darbotvarkėje.
 
2022 m. vasario 24 d. pradėtas naujas Rusijos karinės agresijos etapas lėmė didelius Ukrainos infrastruktūros sunaikinimus. Lietuva yra pasirengusi ir toliau visapusiškai bendradarbiauti su Ukraina, plėtoti tarpusavio partnerystę bei įgyvendinti infrastruktūros atstatymo projektus, kurie yra būtini siekiant padėti nuo karo kenčiančiai Ukrainai.
 
Todėl Lietuva, siekdama:
  • prisidėti prie 2022 m. liepos 4 d. Luganoje vykusioje Ukrainos atstatymo konferencijoje Ukrainos Vyriausybės pristatyto plano, kaip atstatyti europietišką, stipresnę, socialiai įtraukią ir klestinčią Ukrainą įgyvendinimo,
  • padėti Ukrainos valstybei ir visuomenei, kovojančiai su atvirą karinę agresiją prieš Ukrainą vykdančia Rusijos Federacija,
  • prisidėti atstatant nuo karo nukentėjusius visuomeninius objektus ir infrastruktūrą Ukrainos teritorijoje,

ir atsižvelgdama į Ukrainos poreikius, vykdo įvairias palaikymo priemones ir projektus, kuriuos patikėta įgyvendinti Centrinei projektų valdymo agentūrai.

Daugiau informacijos apie CPVA įgyvendinamus Ukrainos atstatymo projektus rasite šiame informaciniame leidinyje anglų kalba.

 

far fa-info

Kontaktinė informacija

 

Už projektų įgyvendinimą atsakingi CPVA darbuotojai:

Artūras Žarnovskis

CO-CREATE FUTURE OF UKRAINE PROGRAMOS VADOVAS

Tel. Nr.: +370 6 5984642

El. paštas: a.zarnovskis@cpva.lt

Lina Janionytė

UKRAINOS ATSTATYMO PROJEKTŲ VADOVĖ

Tel. nr.: +370 6 631 3760

El. paštas: l.janionyte@cpva.lt

Palikti atsiliepimą
En