Viso rezultatų: Žiūrėti visus
lt
en
Pradžia
En
ES investicijos 2021-2027 m. ES investicijos 2021-2027 m.

Veiklos sritys

ES fondų investicijos 2021-2027 m.

 
2021-2027 m. Europos Sąjungos fondų investicijų strateginės kryptys – žalesnė, pažangesnė, geriau sujungta, socialiai atsakingesnė ir piliečiams artimesnė Lietuva.
 
Šiuo laikotarpiu Lietuva įgyvendins veiksmų programą, kuriai Europos Sąjunga iš Europos regioninės plėtros, Europos socialinio fondo +, Sanglaudos ir Teisingos pertvarkos fondų numatė skirti beveik 8 milijardus eurų.
 
2021-2026 m. planas „Naujos kartos Lietuva“, finansuojamas Europos Komisijos šalims narėms pasiūlytos Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės lėšomis, skirtas Lietuvos struktūrinėms reformoms ir ūkio atsigavimo po COVID-19 pandemijos ekonominių ir socialinių pasekmių skatinimui. Ši priemonė yra bendro Europos Sąjungos „Next Generation EU“ paketo ekonomikos augimui ir pasirengimo ateities iššūkiams dalis. Jame taip pat yra tokios finansavimo priemonės, kaip REACT-EU, Teisingos pertvarkos fondas ir Kaimo plėtrai skirtas fondas EURI.
 
Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonė Lietuvai numato 2,225 milijardus eurų dotacijų, kurios pagal „Naujos kartos Lietuva“ planą bus investuotos į septynias pagrindines sritis: žaliąją pertvarką, skaitmeninę transformaciją, sveikatą, socialinę apsaugą, mokslą ir inovacijas, švietimą, viešąjį valdymą.  
  

 

2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą galite rasti čia far fa-external-link-alt

Daugiau informacijos apie Europos Sąjungos fondų investicijas Lietuvoje ieškokite čia far fa-external-link-alt

Palikti atsiliepimą
En