Viso rezultatų: Žiūrėti visus
lt
en
En

Veiklos sritys

EEE ir Norvegijos finansiniai mechanizmai 2014-2021 m.

Europos ekonominės erdvės (EEE) ir Norvegijos finansiniai mechanizmai yra Islandijos, Lichtenšteino Kunigaikštystės ir Norvegijos Karalystės indėlis mažinant ekonominius ir socialinius skirtumus bei stiprinant dvišalius santykius su 15 ES šalių Vidurio ir Pietryčių Europoje bei Baltijos šalyse.
 
Pagal 2016 m. gegužės 3 d. Europos Sąjungos, Islandijos, Lichtenšteino Kunigaikštystės ir Norvegijos Karalystės susitarimus dėl 2014–2021 metų laikotarpio Europos ekonominės erdvės ir Norvegijos finansinių mechanizmų sukūrimo Lietuvai skiriama 117,6 mln. eurų ekonominiams ir socialiniams skirtumams mažinti ir bendradarbiavimui su valstybėmis donorėmis stiprinti.
 
AKTUALU

Planuojamas kvietimų teikti paraiškas pagal atskiras programas skelbimo laikas – 2020-ųjų I pusmetis.
Numatoma projektų įgyvendinimo pabaiga – 2024 m. balandžio 30 d., programų įgyvendinimo pabaiga – 2024 m. gruodžio 31 d.

2018 m. balandžio 24 d. finansų ministras Vilius Šapoka ir Norvegijos Užsienio reikalų ministerijos valstybės sekretorius Audun Halvorsen pasirašė Susitarimo memorandumą dėl 2014-2021 m. EEE finansinio mechanizmo įgyvendinimo (originalas anglų kalba) ir Susitarimo memorandumą dėl 2014-2021 m. Norvegijos finansinio mechanizmo įgyvendinimo (originalas anglų kalba), kuriais sutarta finansuoti 8 programas (4 iš jų įgyvendinime dalyvauja CPVA).

Finansinių mechanizmų paramos administravimą prižiūri Norvegijos užsienio reikalų ministerijos ir Finansinių mechanizmų komiteto įsteigta Finansinių mechanizmų valdyba.

 

far fa-map-signs

 

Finansuojamos sritys, už kurias atsakinga CPVA

 

Kultūra
 
 

Sveikata
 
 

Aplinkosauga, energetika, klimato kaita

Teisingumas ir vidaus reikalai
 

 

far fa-bullhorn

Viešinimas

 

„Working together for a green, competitive and inclusive Europe!” – planuodami savo viešinimo veiklas nepamirškite naudoti šio šūkio. Įgyvendindami šio finansavimo periodo veiklas visuomenei kartu su šalimis donorėmis ir dar 14-a investicijas gaunančių šalių skelbsime vieningą žinutę.

Daugiau apie viešinimą skaitykite čia far fa-external-link

 

far fa-info

Daugiau informacijos

 

Detalią informaciją apie visas Lietuvoje įgyvendinamas programas, jų biudžetus, tikslus, atsakingas institucijas ir kontaktinius asmenis rasite čia far fa-external-link

Išsamią informaciją apie finansinius mechanizmus rasite oficialioje donorų interneto svetainėje www.eeagrants.org far fa-external-link

Palikti atsiliepimą
En