Viso rezultatų: Žiūrėti visus
lt
en
Pradžia
En

Veiklos sritys

Korupcijos ir sukčiavimo prevencija

Skaidrumas

Viena iš pagrindinių CPVA vertybių – skaidrumas. Mes veikiame atvirai ir sąžiningai, pasitikime vieni kitais, stengiamės, kad mūsų klientai ir partneriai bendraudami su mumis laikytųsi tokių pat principųDeklaruojame šiuos principus viešai, kad visi kartu išvengtumėme dviprasmiškų situacijų. 

 

CPVA darbuotojų elgesys su dovanomis: mes vertiname bendradarbiavimą su mūsų klientais bei partneriais, geriausia dovana už kartu pasiektus tikslus yra padėka, pasakyta žodžiu ar parašyta raštu. Gerbiame tradicijas, todėl dovanas pagal tarptautinį protokolą ir tradicijas, taip pat mūsų klientus reprezentuojančias ir jų istorijas pasakojančias dovanas priimame ir teikiame patys – visas CPVA darbuotojams įteiktas dovanas registruojame.

 

 

Pranešti apie galimai korupcinio pobūdžio veiklas:

Apie galimus pažeidimus arba galimai neteisėtus CPVA darbuotojų veiksmus, įskaitant apie galimus CPVA vykdomų viešųjų pirkimų pažeidimus, lietuvių ir anglų kalbomis galite pranešti CPVA, pateikiant pasirašytą skundą ar pranešimą:

    adresu S. Konarskio g. 13, Vilnius;

    telefonu (8 5) 2748730;

    bendruoju elektroniniu paštu info@cpva.lt arba elektroniniu paštu skaidrumas@cpva.lt.

Pateikiant anoniminį skundą ar pranešimą:

    CPVA korupcijos pranešimų anoniminėje dėžutėje, S. Konarskio g. 13, Vilnius;

    elektroniniu paštu skaidrumas@cpva.lt;

    telefonu (8 5) 2748730;

    svetainės www.cpva.lt skiltyje „Korupcijos ir sukčiavimo prevencija“ dalyje – Palikti atsiliepimą, kur nereikia nurodyti savo vardo, pavardės elektroninio pašto adreso.

 

Pranešimus apie įtariamą galimai neskaidrų ES struktūrinių fondų lėšų investavimą ar administravimą galima pateikti ES struktūrinių fondų svetainėje www.esinvesticijos.lt.

Skundus ar pranešimus CPVA, adresu S. Konarskio g. 13, Vilnius, galite pateikti kiekvieną darbo dieną I-IV 08.00-12.00 ir 12.45-17.00, V 08.00-12.00 ir 12.45-15.45.

Pateikus anoniminį skundą ar pranešimą, informacija apie atlikus veiksmus bei priimtus sprendimus dėl anoniminės informacijos nėra teikiama.

 

Apie įtariamus korupcijos ir sukčiavimo atvejus taip pat galite pranešti:

Atkreipiame dėmesį, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus numatyta baudžiamoji atsakomybė.

 

Pranešėjų apsauga>>

 

Konfidencialumo užtikrinimas

Visais atvejais informacija gali būti teikiama anonimiškai. (Anonimiškai informaciją galite pateikti ir cpva.lt interneto svetainėje: pasirinkite skiltį Palikti atsiliepimą ir nenurodydami vardo, pavardės, elektroninio pašto, pateikite savo pranešimą.)

Jei pranešėjas informuodamas apie galimai neskaidrią veiklą pateikia savo asmens duomenis, šių duomenų konfidencialumą ir neatskleidimą tretiesiems asmenims užtikrina už korupcijos prevenciją atsakingas CPVA darbuotojas:

 

Asmuo, atsakingas už korupcijai atsparios aplinkos kūrimą viešojoje įstaigoje Centrinėje projektų valdymo agentūroje

Erika Patupytė

Vyresnioji teisininkė, Kokybės užtikrinimo skyrius

El. paštas: e.patupyte@cpva.lt

tel. 8 5 251 4401

Asmuo, atsakingas už sukčiavimo prevenciją

Vida Čėsnaitė

 Vyresnioji teisininkė, Pažeidimų prevencijos skyrius

v.cesnaite@cpva.lt

tel. +370 602 96356

Dokumentai

Korupcijos prevencijos programa ir Skaidrumo grupės reglamentas
Korupcijos prevencijos priemonių vykdymas
Korupcijos pasireiškimo tikimybė
Korupcijos rizikos analizė
Teisės aktų projektų antikorupcinis vertinimas
Palikti atsiliepimą
En