Viso rezultatų: Žiūrėti visus
lt
en
En

Veiklos sritys

CPVA patirtis – Ukrainos atstatymo agentūrai

CPVA patirtis – Ukrainos atstatymo agentūrai

Kovo 25 d. Centrinėje projektų valdymo agentūroje (CPVA) prasidėjo keturias dienas truksiantis Ukrainos atstatymo agentūros specialistų pažintinis vizitas.

2023 metų sausį Ukrainoje įkurtai agentūrai pavesta koordinuoti karo nusiaubtos šalies  atstatymo projektus, įgyvendinamus, panaudojant valstybės ir kitų šalių ar organizacijų lėšas.  

Šis kolegų vizitas – CPVA įgyvendinamo Vystomojo bendradarbiavimo ir humanitarinės pagalbos fondo lėšomis finansuojamo projekto „Ukrainos atstatymo agentūros administravimo gebėjimų stiprinimas pagal Europos Komisijos ramsčiais grįstos metodikos reikalavimus“ dalis.  Projektu siekiama tobulinti administravimą taip, kad jis atitiktų europinius standartus.  

„Turime kuo pasidalinti ir nuoširdžiai su kolegomis ukrainiečiais dalinamės savo sukaupta patirtimi, kad kartu galėtume dirbti Ukrainos pergalės ir atstatymo vardan“, - sako CPVA vadovė Lidija Kašubienė.           

Vizito Vilniuje metu ukrainiečių specialistai bus supažindinti su gerąją CPVA praktika viešųjų pirkimų ir vidaus kontrolės srityse. Kolegos taip pat apsilankys ES investicinių fondų lėšomis finansuojamame objekte Lietuvoje bei susitiks su Centrinės perkančiosios organizacijos CPO LT specialistais. 

Palikti atsiliepimą
En