Viso rezultatų: Žiūrėti visus
lt
en
Pradžia
En

Lietuviai kartu su latviais laimėjo Dvynių projektą Ukrainoje

Lietuvos ir Latvijos institucijų konsorciumas laimėjo 1,3 mln. eurų vertės Europos Sąjungos Dvynių programos projektą Ukrainoje.

Centrinė projektų valdymo agentūra (CPVA) kartu su Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba bei Latvijos viešųjų tinklų reguliavimo komisija stiprins ir gerins Ukrainos Nacionalinės ryšių ir informatizavimo reguliavimo komisijos gebėjimus elektroninių ryšių paslaugų kokybės priežiūros, prieigos prie elektroninių ryšių tinklų ir tinklų sujungimo srityse. CPVA bus atsakinga už projekto administracinį ir finansinį valdymą.

Beveik dvejus metus truksiantį projektą įgyvendins 40 Lietuvos ir Latvijos ekspertų. Projekto pradžia numatyta šių metų rugsėjo mėnesį. 

ES Dvynių programa remia skirtingų šalių giminingų institucijų bendradarbiavimą, stiprina šalių paramos gavėjų administravimo gebėjimus ir padeda joms įgyvendinti būtinas reformas. Lietuva skaičiuoja jau vienuoliktą Ukrainoje įgyvendinamą Dvynių projektą. Jis yra ketvirtasis šiais metais laimėtas Dvynių projektas, kuriame dalyvauja Lietuvos institucijos.    

Palikti atsiliepimą
En