Viso rezultatų: Žiūrėti visus
lt
en
Pradžia
En

Veiklos sritys

ES+U konferencija ir apdovanojimai „Europos burės 2023“

ES fondų investicijos 2021-2027 m.
2023-11-28
Vilnius
2023-11-28 d. 09:00-17:30

ES+U yra pirmoji tarptautinė konferencija apie ES investicijų teikiamas galimybes Lietuvoje. Pirmą kartą vienoje erdvėje susitiks ryškiausi Europos futuristai, Lietuvos startuolių ekosistemos globėjai, verslininkai ir Baltijos šalių politikai. Daugiau kaip 30 pranešėjų iš visos Europos dalinsis savo istorijomis, patirtimi ir įkvepiančiu turiniu, kuris padės geriau suprasti ateities iššūkius bei įgauti imunitetą pokyčiams. 

Pastarieji metai parodė, kad turime būti pasiruošę viskam, reaguoti greitai ir pamiršti senus įpročius, prisitaikyti. Todėl nenuostabu, kad šių metų konferencijos jungiamoji tema – imunitetas. Jį nuolat reikia stiprinti, juo rūpintis, keisti aplinką ir ieškoti naujų būdų prisitaikyti. Visas šis kismas vyksta kiekviename sektoriuje, versle ir kiekviename iš mūsų. Kaip įgauti imunitetą neišvengiamiems pokyčiams ir kaip prisitaikyti prie nesuvaldomų pokyčių?

Pagrindinės temos: sanglaudos politika, ateities iššūkiai (DI), verslo imunitetas, startuolių akseleravimas Baltijos regione, žmogiškųjų išteklių iššūkiai.

Kam skirta ši konferencija: verslininkams, investuotojams, viešojo sektoriaus atstovams ir visiems, kurie domisi investicijomis, ES investicijomis bei ateities tendencijomis. 

Kas jūsų laukia:

  • daugiau nei 30 Lietuvos ir užsienio pranešėjų: politikų, futuristų, savo srities ekspertų ir verslininkų;
  • 17 pranešimų ir panelinių diskusijų;
  • 2 pranešimų salės (+Imunitetas ir +Investicijos)

Konferenciją vainikuos ES investicijų geriausių projektų Lietuvoje apdovanojimai „Europos burės 2023“. Šventinę nuotaiką juose kurs Martynas Levickis su „Mikroorkéstra“ orkestru. 

Dalyvavimas nemokamas, bet registracija privaloma dėl riboto vietų skaičiaus.

Daugiau apie konferenciją: www.esukonferencija.lt

Palikti atsiliepimą
En