Viso rezultatų: Žiūrėti visus
lt
en
Pradžia
En
Sporto rėmimo fondas: skirtas finansavimas Sporto bazių plėtros, priežiūros ir remonto projektams įgyvendinti Peržiūrėkite projektų sąrašą

Sporto rėmimo fondas

Sporto rėmimo fondo lėšos yra skiriamos finansuoti sporto projektus tokiose srityse kaip: fizinio aktyvumo skatinimas, sporto inventoriaus ir įrangos įsigijimas, sporto renginių organizavimas, kvalifikacijos tobulinimas, esamų sporto bazių plėtra, priežiūra ir remontas.

Sporto rėmimo fondo lėšos 2019 metais didėja iki 13,6 mln. eurų (2018 m. buvo skirti 6,6 mln. eurų), o 2021 metais – iki beveik 21 mln. eurų. Ne mažiau kaip 10 proc. Sporto rėmimo fondo lėšų bus skiriama neįgaliųjų sporto plėtrą skatinantiems projektams įgyvendinti.

Projektus, susijusius su esamų sporto bazių plėtra, priežiūra ir remontu, administruos viešoji įstaiga Centrinė projektų valdymo agentūra. Likusias veiklas administruos Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ar švietimo, mokslo ir sporto ministro įgaliota institucija.

Sporto bazių plėtra ir remontas: galimybės 2019 m. buvo 19 kartų mažesnės už poreikius.

Sporto bazių plėtrai, priežiūrai ir remontui šiais metais numatyta skirti 1, 318 mln. Eur. Paskelbus kvietimą teikti paraiškas sulaukta 157 paraiškų iš 49 savivaldybių, o prašomų Fondo lėšų suma buvo 25,323 mln. eurų, t. y. daugiau nei 19 kartų didesnė už numatytą skirti lėšų sumą.

Centrinė projektų valdymo agentūra  yra atsakinga už sporto infrastuktūros dalies, kuri sudaro 10 procentų fondo lėšų, administravimą ir dar liepos pabaigoje skelbė informaciją apie patvirtintą finansavimą esamų sporto bazių plėtros, priežiūros ir remonto projektams.

Sporto rėmimo fondą administruojančios institucijos rugsėjo mėn. paskelbė baigusios viso 2019 m. biudžeto dalybas. Atliktus pateiktų paraiškų vertinimą, skirtas finansavimas konkrečių projektų įgyvendinimui. Iš viso paskirstyta 13,2 mln. Eur, iš jų beveik pusė teko fizinį aktyvumą skatinančioms veikloms. Lyginant su praėjusiais metais, paraiškų skaičius išaugo 35 proc., pirmą kartą finansuoti ilgalaikiai – iki ketverių metų – projektai, ypatingas dėmesys skirtas neįgalių įsitraukimą skatinantiems projektams.

Su paraiškų, kuriomis siekta finansavimo infrastruktūros projektams, vertinimo ataskaita, sudaryta pagal paraiškų finansavimo eilę, galite susipažinti čia.

Palikti atsiliepimą
En