Viso rezultatų: Žiūrėti visus
lt
en
Pradžia
En

Veiklos sritys

J06-CPVA-V IRT infrastruktūros optimizavimas ir sauga

 

INFORMACINĖ VISUOMENĖ

J06-CPVA-V
IRT infrastruktūros optimizavimas ir sauga

PRIEMONĖS TIKSLAI IR UŽDAVINIAI

Priemonės tikslas – užtikrinti valstybės institucijų bendro naudojimo IRT infrastruktūros sukūrimą, optimizavimą ir saugą.

Įgyvendinant priemonę, prisidedama prie uždavinio „Padidinti elektroninių viešųjų ir administracinių paslaugų prieinamumą ir kokybę“ įgyvendinimo.

Detalią informaciją rasite ČIA far fa-external-link

REMIAMOS VEIKLOS
  • Pagal priemonę Nr. 02.3.1-CPVA-V-530 „IRT infrastruktūros optimizavimas ir sauga“ – pažangioms elektroninėms paslaugoms kurti ir teikti reikalingų priemonių ir sprendimų kūrimui ir diegimui (viešojo sektoriaus bendro naudojimo IRT infrastruktūros optimizavimo, sąveikumo ir saugumo priemonių kūrimas, diegiant IRT sprendimus, leidžiančius kuo efektyviau panaudoti turimą valstybės IRT bazę, jau sukurtus IT įrankius ir sukauptus informacinius išteklius) (toliau  I veiklų grupė; galimas veiklos vykdytojas yra Informacinės visuomenės plėtros komitetas);
  • Pagal priemonę Nr. 02.3.1-CPVA-V-530 „IRT infrastruktūros optimizavimas ir sauga“ – pažangioms elektroninėms paslaugoms kurti ir teikti reikalingų priemonių ir sprendimų kūrimas ir diegimas (Išmaniosios mokesčių administravimo informacinės sistemos (i.MAS) 1 etapo posistemių infrastruktūros, kuri bus integruota į Lietuvos Respublikos finansų ministerijos, kaip debesijos paslaugų teikėjos, infrastruktūrą, sukūrimas) (toliau II veiklų grupė; galima veiklos vykdytoja – Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos);
  • Pagal priemonę Nr. 02.1.2.-CPVA-V-522 IRT infrastruktūros optimizacimas ir sauga“  – ypatingos svarbos valstybės IRT infrastruktūros apsaugos priemonių diegimas (ypatingai svarbios informacinės infrastruktūros objektų stebėsenos vykdymo priemonių sukūrimas, patobulinimas ir įdiegimas; technologinių priemonių ir sprendimų ypatingos svarbos informacinės infrastruktūos ir valstybės informacinių išteklių apsaugai kūrimas ir diegimas (toliau “  –  II veiklų grupė; galima veiklos vykdytoja yra Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija).
GALIMI PAREIŠKĖJAI

Galimi pareiškėjai yra Informacinės visuomenės plėtros komitetas (vykdant I veiklų grupėje nurodytas veiklas), Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (vykdant II veiklų grupėje nurodytas veiklas), Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija (vykdant III veiklų grupėje nurodytas veiklas), galimi partneriai vykdant III veiklų grupėje nurodytas veiklas yra Kertinis valstybės telekomunikacijų centras ir Nacionalinis kibernetinio saugumo centras prie Krašto apsaugos ministerijos.

Priemonės dokumentai

Kontaktai

Kilus klausimų, kreipkitės į Struktūrinių ir investicijų fondų programos Informacinės visuomenės plėtros projektų skyrių žemiau nurodytais kontaktais:

Gintaras Maželis

Informacinės visuomenės plėtros projektų skyrius 

Vyresnysis projektų vadovas
far fa-envelope  g.mazelis@cpva.lt
far fa-phone  8 5 219 1576+370 617 77364

Palikti atsiliepimą
En