Viso rezultatų: Žiūrėti visus
lt
en
Pradžia
En

Veiklos sritys

06.2.1-TID-R-511 Vietinių kelių vystymas

 

SUSISIEKIMO INFRASTRUKTŪRA (TRANSPORTAS)

06.2.1-TID-R-511
Vietinių kelių vystymas

PRIEMONĖS TIKSLAI IR UŽDAVINIAI

Priemonės tikslas – plėtoti susisiekimą vietinės reikšmės keliais – gerinti šių kelių techninius parametrus ir diegti eismo saugos ir aplinkos apsaugos priemones.

Įgyvendinant priemonę, prisidedama prie uždavinio „Padidinti regionų judumą plėtojant regionų jungtis su pagrindiniu šalies transporto tinklu ir diegiant eismo saugos priemones“ įgyvendinimo.

Detalią informaciją rasite ČIA far fa-external-link

REMIAMOS VEIKLOS
  • eismo saugos ir aplinkos apsaugos priemonių diegimas vietinės reikšmės keliuose ir gyvenamųjų vietovių gatvėse, kurios yra valstybinės reikšmės kelių tąsa, įgyvendinant regionų plėtros planus ir savivaldybių strateginius veiklos planus
  • vietinės reikšmės kelių transporto infrastruktūros vystymas, įgyvendinant regionų plėtros planus, savivaldybių strateginius veiklos planus ir integruotas teritorijų vystymo programas
GALIMI PAREIŠKĖJAI

Pagal Aprašą galimi pareiškėjai yra savivaldybių administracijos, galimi partneriai yra Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir privatūs juridiniai asmenys (tais atvejais, kai projektai įgyvendinami viešosios ir privačios partnerystės būdu).

Priemonės dokumentai

Projektų finansavimo sąlygų aprašas
Projektų sąrašai
Paraiškos formos
Aktualūs dokumentai
Mokymų medžiaga

Kontaktai

Kilus klausimų, kreipkitės į Struktūrinių ir investicijų fondų programos Darnaus transporto projektų skyrių žemiau nurodytais kontaktais:

Jurgita Parulienė

Darnaus transporto projektų skyrius

Projektų vadovė
far fa-envelope  j.paruliene@cpva.lt
far fa-phone  8 5 250 3730+370 647 81784

Palikti atsiliepimą
En