Viso rezultatų: Žiūrėti visus
lt
en
Pradžia
En

Veiklos sritys

Kodėl verta dirbti CPVA?

 

Prasmingas darbas

Lietuvos veidą keičiantys projektai yra būtent tai, su kuo kasdien dirbame mes, Tavo būsimoji komanda. Darbas CPVA – tai ne tik galimybė įgyti naujų žinių bei patirties, bet ir tobulinti Lietuvos viešojo sektoriaus veiklą, dirbti visuomenės labui.

Viešųjų investicijų valdymas, ES, tarptautinių fondų investicijų projektų priežiūra, viešojo ir privataus sektorių partnerystės plėtra ar net tarptautinė karjera įgyvendinant vystomo bendradarbiavimo projektus gali būti Tavo, jei tik prisijungsi.

Lanksčios ir modernios darbo sąlygos

Mums svarbiausia, kad darbas būtų padarytas laiku ir kokybiškai. Beveik visi mūsų žmonės nuotoliniu būdu visoje Lietuvoje gali dirbti neribotai. Tad gali gyventi Prienuose ar Naujojoje Akmenėje ir būti CPVA komandos dalimi. O jei Lietuvos nepakanka, 2 mėnesius per metus galėsi dirbti iš užsienio – mes sakome, kad namai mūsų komandai – visa Europa!

Savo darbo laiką kasdien gali susiplanuoti taip, kaip tau tą dieną reikia. Darbo grafikas pas mus lankstus, o sąlygos tam palankios – visos darbo priemonės pritaikytos neribotam nuotoliniam darbui, viską, ko reikia darbui iš namų – duosime. O jeigu nenori dirbti namuose – modernus ir šiuolaikiškas CPVA biuras laukia Tavęs.

Tobulėjimo galimybės

Ugdome savo darbuotojus ir suteikiame visas mokymosi galimybes: mokomės vieni iš kitų, darbinių užduočių atlikimo metu, tobuliname profesines ir bendrąsias kompetencijas. Kasmet organizuojame CPVA akademiją, turime numatytą mokymų biudžetą, planuojame ugdymo poreikius.

Mūsų komanda išoriniuose mokymuose kasmet praleidžia vidutiniškai po 30 valandų. Suteikiame palankias mokymosi atostogų sąlygas studijuojantiems kolegoms, o ir baigus mokslus džiaugiamės už juos ir kartu švenčiame pergales.

Karjeros galimybės

90 proc. mūsų vadovų komandos užaugo CPVA. Ir mes tuo itin didžiuojamės! Mes skatiname vidinę karjerą – turime platų spektrą veiklų ir administruojamų programų, tad jeigu vienoje nepavyksta atrasti savęs, ne bėda – galima bandyti savo jėgas kitur.

2021 metais ~7 proc. CPVA darbuotojų pakilo pareigose, dar tiek pat pakeitė veiklos profilį, ir net 10 tapo naujais vadovais.

Konkurencingas atlygis viešajame sektoriuje

Kasmet dalyvaujame Korn Ferry atlygio tyrimuose, lyginame mokamą atlygį su darbo rinka, reaguojame į jos pokyčius, kasmet peržiūrime darbuotojų atlygį ir jį koreguojame pagal poreikį.

 

Darbo ir asmeninio gyvenimo balansas

Sudarome kuo įmanoma lankstesnes darbo sąlygas, kad darbuotojams nereiktų sukti galvos, kaip suderinti darbo ir asmeninius įsipareigojimus. Organizuojame renginius mūsų darbuotojų vaikams. Pirmąją mokslo metų dieną mūsų darbuotojai visą dieną leidžia su savo mokyklinukais.

Saugumas

Ne, nesakysime, kad atlyginimą mokame laiku ar suteikiame socialines garantijas – mums tai savaime suprantama. Mums rūpi darbuotojų saugumas ir sveikata. Mūsų biuras yra pritaikytas judėjimo negalią turinčių darbuotojų poreikiams, o biure esančiose darbo vietose – tik ergonomiški baldai, pritaikomi prie kiekvieno žmogaus poreikių. Organizuojame sveikatinimo veiklas – „online“ treniruotes, sveikos gyvensenos paskaitas, sporto iššūkius, rūpinamės komandos emocine sveikata. Kasmet skiepijame nuo gripo. Kartais ir ne tik nuo jo. Komandiruočių metu kolegas papildomai draudžiame nuo nelaimingų atsitikimų. 

                  

 

fas fa-users

fas fa-folder

Palikti atsiliepimą
En