Viso rezultatų: Žiūrėti visus
lt
en
En

Veiklos sritys

Pavyzdinis dokumentas

ES fondų investicijos 2014-2020 m.
Paskelbtas:
2018-01-29
Tipas:
Įsakymas
Rūšis:
Pirkimų priežiūrą reglamentuojantys dokumentai
Dokumento numeris:
3

Šie dokumentai – Statinio projektavimo techninė užduotis (techninė specifikacija) ir Statinio projektavimo paslaugų kainų žiniaraštis – yra Statinio (-ių) ar statinių grupės projektavimo paslaugų viešojo pirkimo rekomendacijų, patvirtintų Viešųjų pirkimų tarnybos direktoriaus 2014-12-31 įsakymu Nr. 1S-266, papildyti ir pritaikyti 1 ir 3 priedų formos pavyzdžiai.

Centrinės projektų valdymo agentūros specialistai juos papildė ir kartu su kitais 2 ir 4 priedų formos pavyzdžiais rekomenduoja naudoti jos administruojamuose ES fondų investicijų programos projektuose, įgyvendinant atitinkamus statybos investicijų projektus ir užsakant projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugas.

Visa reikiama informacija (konkretūs duomenys ir pasirinkimai) turi būti pateikiama 1 priedo – Statinio projektavimo techninės užduoties (techninė specifikacijos) – reikalavimų stulpelyje. Šio priedo formos pavyzdyje pateikiami su eilutės pavadinimu susiję komentarai, pastabos, nuorodos ir rekomendacijos. Tai yra informacinė medžiaga užsakovui, kuris gali apsvarstyti ir pasirinkti, kokius reikalavimus nurodyti priklausomai nuo konkrečios statybos investicijų projekto situacijos, arba įtraukti papildomas sąlygas ir reikalavimus, kad būtų atsižvelgta į ypatingus konkretaus projekto atvejus arba aplinkybes.

Palikti atsiliepimą
En