Viso rezultatų: Žiūrėti visus
lt
en
Pradžia
En

Korupcijos prevencija

Skaidrumas

Viena iš pagrindinių CPVA vertybių – skaidrumas. Mes veikiame atvirai ir sąžiningai, pasitikime vieni kitais, stengiamės, kad mūsų klientai ir partneriai bendraudami su mumis laikytųsi tokių pat principųDeklaruojame šiuos principus viešai, kad visi kartu išvengtumėme dviprasmiškų situacijų. 

 

CPVA darbuotojų elgesys su dovanomis: mes vertiname bendradarbiavimą su mūsų klientais bei partneriais, geriausia dovana už kartu pasiektus tikslus yra padėka, pasakyta žodžiu ar parašyta raštu. Gerbiame tradicijas, todėl dovanas pagal tarptautinį protokolą ir tradicijas, taip pat mūsų klientus reprezentuojančias ir jų istorijas pasakojančias dovanas priimame ir teikiame patys – visas CPVA darbuotojams įteiktas dovanas registruojame.

 

Pranešti apie galimai korupcinio pobūdžio veiklas

Apie galimai neskaidrias Centrinės projektų valdymo agentūros darbuotojų veiklas galite pranešti: 

Pranešimus apie galimai neskaidrius veiksmus asmeniškai galite pateikti kiekvieną darbo dieną nuo 7.30 val. CPVA patalpose, adresu S. Konarskio g.13 (Vilnius). 

Pranešimai, skundai ar kita pateikta informacija nagrinėjama vadovaujantis Lietuvos Respublikos viešojo administravimo įstatymo nustatyta tvarka ir terminais. 

Atkreipiame dėmesį, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus numatyta baudžiamoji atsakomybė.

 

Konfidencialumo užtikrinimas

Visais atvejais informacija gali būti teikiama anonimiškai. (Anonimiškai informaciją galite pateikti ir cpva.lt interneto svetainėje: pasirinkite skiltį Palikti atsiliepimą ir nenurodydami vardo, pavardės, elektroninio pašto, pateikite savo pranešimą.)

Jei pranešėjas informuodamas apie galimai neskaidrią veiklą pateikia savo asmens duomenis, šių duomenų konfidencialumą ir neatskleidimą tretiesiems asmenims užtikrina už korupcijos prevenciją atsakingas CPVA darbuotojas:

Dokumentai

Palikti atsiliepimą
En